+3°

+3°

Триває чемпіонат Запоріжжя із баскетболу серед аматорів

20.12.2018, 18:56

У Запоріжжі триває першість міста з баскетболу серед аматорських команд. Одним із центральних поєдинків передостаннього 8-го туру став матч між “ЗНУ” та БК “Запоріжсталь”. Гра подарувала глядачам яскраві емоції та незгасаючу від перших до останніх хвилин протистояння інтригу.

Часом і в аматорських змаганнях розпалюються вельми цікаві історії. Одна з таких відбулась у спорткомплексі “ЗНУ”. У рамках 8 туру першості міста тут зустрілись місцеві студенти з командою БК “Запоріжсталь”. У першій чверті господарі демонстрували невимовної краси командну гру. Було неможливо передбачити напрямок пасів. М’яч перелітав із одного кута в інший, часом ніби пронизуючи тіла суперників. А от із влучністю були проблеми. Через неї підопічні Віктора Горбулі не могли значно відірватися в рахунку. Натомість опоненти до певної миті добре реалізовували свої атаки. Лише під кінець 10-хвилинки втомилися та випустили студентів на 10 очок уперед.

Другу чверть господарі розпочали не менш ефектно. А от завершили незадовільно. Перед великою перервою лідирував уже БК “Запоріжсталь”.

У передостанній 10-хвилинці гості продовжили дивувати тим, на що здатен аматорський колектив за наявності бажання. Ні на мить не давали студентам розслабитись. Однак під завісу чверті втома ветеранів знову зіграла на користь господарів. 79:70 – “ЗНУ” попереду. І все ж терті калачі в червоній формі не вгамовувались. В останньому відрізку гри знову зрівняли рахунок.

Волі підопічних Віктора Горбулі можна по-білому заздрити. Рахунок коливався на межі. Але врешті-решт перемога за місцевим університетом. Примітною в складі “ЗНУ” є гра еквадорця Крістіана Олександра Пома Морено. Його швидкісну та дещо специфічну на візуальне сприйняття техніку важко не помітити. Однак наставник команди каже – працювати легіонеру ще є над чим.

Підсумок гри – 98:94 – на користь “ЗНУ”. Підопічні Віктора Горбулі продовжують йти в трійці лідерів першості, намагаючись зберегти другу сходинку від конкурента на ім’я “Армада”. Лідирує в чемпіонаті “Металург-ЗНТУ”.