+3°

+3°

Триває Чемпіонат Запоріжжя з баскетболу

07.02.2018, 15:46

Битва, у якій навіть позиційні атаки сприймались, як швидкісні. Зі старту поєдинку господарі арени нав’язали Печенюшці виснажливу динаміку. Суперник прийняв виклик, але через різницю у фізичній підготовці не зміг протистояти натиску студентів. За дві хвилини рахунок став 7:0 на користь ЗНТУ. Тайм-аут аж ніяк не допоміг гостям. Натомість дозволив Чемпіонам міста трохи видихнути та спланувати подальші дії. Тоді й почались стабільні відбори м’яча, кроссовери та триочкові. 34:16 — підсумок стартової чверті.

Друга десятихвилинка стала предтечею NBA видовища, яке чекало на вболівальників після великої перерви. Господарі демонстрували безліч фінтів та оманливих маневрів. Особливо вражала швидкість мислення при розпасовках. 62:33 – результат першої половини зустрічі. Враховуючи різницю команд у класі, такий відрив означав дострокову перемогу ЗНТУ. Та чи зупиняло це колись тих, хто уславився, як зухвалі студенти? В третій чверті настав час для слем-данків. Першим відзначився відомий майстер кидків зверху Сергій Мясоєдов.

За кілька хвилин, мабуть найефектніший момент поєдинку. М’яч на межі вильоту в аут. До нього стрімко біжить один з лідерів машинки – Віталій Биков. Наздогнавши, віддає пас між ніг, ще й стоячи до колег спиною. Передачу ловить згаданий маестро верхніх ударів і радує фанатів другим слем-данком.

Віталій Биков — гравець команди “ЗНТУ”, каже, це роками відпрацьована техніка, коли гравці відчувають один одного, знають, хто де знаходиться протягом гри.

Наступний слем на рахунку брата Віталія Бикова — Вадима. Після чого передостанній відрізок матчу завершується з рахуноком 87:44. Враховуючи з якою завзятістю грали підопічні Кирила Вікторова було очевидно, що хлопці наберуть свої традиційні 100 очок. Питання лише як? Першу відповідь дав все той ж невгамовний Віталій Биков, записавши тепер і на свій рахунок слем-данк, а далі більш менш у спокійному темпі. Штрафні, пік-н-роли і підсумок — 102:66. Доволі потужний розігрів перед матчами в національній першості з Кропивницьким.

Матчі з Кропивницьким відбудуться 10 лютого о шостій вечора та 11 лютого о 12 00. Гратимуть на арені Запорізького національно-технічного університету. Щодо Чемпіонату міста — машинка продовжує лідирувати.