+3°

+3°

Триває другий етап чемпіонату України з футзалу

05.04.2018, 16:24

Триває другий етап чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги. В черговому турі запорізький “АРПІ” на своєму майданчику приймав івано-франківський клуб «Віза-Вторма». Поєдинок пройшов за сценарієм справжнього трилера.

АРПі розпочав жваво. Вже в першій атаці господарі мали забивати. Але на простріл Халіда Сауді не встиг Максим Почебут. Згодом шанси для взяття воріт не використали Яссін Ессаргіні, Олександр Олещук та два Андрія – Будін з Чудновим. На такий тиск запоріжців головний тренер Віза-Вторми відповів заміною кіпера п’ятим польовим гравцем. І на шостій хвилині гостям вдалося реалізувати чисельну перевагу. Роман Москалик влучно пробив у ближній кут воріт. А ще за 10 хвилин він же подвоїв перевагу. 2:0 на користь Віза-Вторми – з таким рахунком команди пішли на перерву.

У перерві керманич АРПІ Олег Зозуля вніс певні корективи. І вони спрацювали. На 26 хвилині класично розіграна комбінаційна атака завершилася прицільним ударом Максима Почебута. А незабаром рівновагу було відновлено. Яссін Ессаргіні опинився на вістрі швидкої контратаки. І на 33 хвилині той же Почебут встановив остаточний рахунок в матчі – 3:2 на користь АРПІ.

Після цього туру АРПІ посідає другу сходинку турнірної таблиці, відстаючи від лідера – одеського МКВ – на одне очко. Наступний матч команда Олега Зозулі проведе 15 квітня також з Віза-Втормою.