+3°

+3°

Триває футзальний Чемпіонат України серед команд першої ліги

03.04.2018, 17:48

У рамках третього туру фінального етапу запорізький “АРПІ” зустрівся з одеським колективом “МКВ”. Результат матчу не порадував наших уболівальників та дещо ускладнив ситуацію в змаганнях для підопічних Олега Зозулі.
Перший шанс вийти вперед господарям випав на 2 хвилині матчу. Авторами перспективної атаки стали Максим Почебут та Олександр Оліщук. Переграти одеського голкіпера не вдалося, за чим негайно послідувала відповідь гостей в обличчі Олексія Моторного та Коллінза Йапарами. Втім наш воротар зіграв не менш надійно. Обмін гострими але нерезультативними атаками тривав до 14 хвилини гри. Опісля рахунок було відкрито. У складі “МКВ” відзначився Володимир Опарівський.

У другому таймі запоріжці виглядали ефектніше. Однак яскравість моментів ще не гарантує зрівняння рахунку, а тим паче вихід уперед. За низку нереалізованих атак на 36 хвилині господарів покарав Коллінз Япарама, подвоївши перевагу “МКВ”. Єдине, на що спромоглися підопічні Олега Зозулі — гол престижу у виконанні Халіда Сауді.

Тож кінцевий рахунок зустрічі 1:2 — запоріжці програють. Тепер, аби перемогти в 1 лізі національної першості нашим футболістам треба вигравати всі 4 матчі, що залишились. Найближчий відбудеться 4 квітня з Івано-Франківською “Віза-Втормою”. Початок гри о 17 30. Поєдинок відбудеться в спорткомплексі ЗАБ.