+3°

+3°

Триває кваліфікація на чемпіонат Європи з жіночого волейболу

23.08.2018, 17:22

Триває кваліфікація на чемпіонат Європи з волейболу серед жінок. У третьому турі відбіркового турніру на майданчику палацу спорту “Юність” зустрілися лідери групи Ц – збірні України та Греції. Цей поєдинок мав визначити – хто ж одноосібно очолить перегони.

До очної зустрічі суперниці підійшли без поразок. Причому українська команда у двох попередніх матчах продемонструвала упевнену гру. Тож і від двобою з гречанками очікувався позитивний результат. Але щось пішло не так. У першому сеті гості одразу ж повели у рахунку – 2:0. Хоча українками одразу ж вдалося відігратися, це був тільки локальний успіх. Гречанки зіграли потужніше, їхні атаки були влучнішими, а блок – більш надійним. Перший сет закінчився з рахунком 2518 на користь гостей.

За подібним сценарієм пройшли і дві наступні партії. Хоча у другому сеті майже позначився злам у грі. За рахунку 11-15 українки провели три поспіль результативні атаки. Ще трохи – і ситуація могла змінитися. Але гречанки утрималися. У підсумку – 2519. З таким же рахунком гості здобули перемогу і в третьому сеті.

Після першого кола збірна Греції з 9-ма очками очолила турнірну таблицю групи С. Українки, маючи на три пункти менше, йдуть другими. Нагадаємо, до фінальної частини чемпіонату Європи виходять дві кращі команди з групи. Друге коло відбіркового турніру розпочнеться 25 серпня. Українки на виїзді зіграють зі збірною Греції.