+3°

+3°

Триває Прем’єр-ліга запорізької міської Асоціації міні-футболу

10.07.2019, 18:12

Триває Прем’єр-ліга запорізької міської Асоціації міні-футболу. Наразі минули матчі 7-го туру. В його рамках один із лідерів чемпіонату Колесо-Центр зустрівся з командою СВ ГДС”. Зважаючи на турнірне становище колективів, для обох сторін ця битва мала носити максимально принциповий характер. Так і сталося.

Команда Колесо-Центр продовжує вигризати” “срібло” Премєр-ліги ЗМАМФ. Їхній найближчий переслідувач Нікма відстає лише на одне очко. Тож помилятися в матчі з клубом СВГДС було зась. Суперникам боротися стимулу теж вистачало. Для них це був шанс зачепитися за трійку лідерів. Однак першим мрії підопічних Андрія Полтавця почав розбивати Олександр Проскурін. На 10 хвилині він вивів синьо-білих уперед. На 17-й хвилині Андрій Латан

Як мінімум підопічним Андрія Полтавця можна дякувати за старання. Їхня робота таки вилилася в інтригу. На 21-й хвилині Степан Биковський скоротив відставання. Потім його колега Олег Іванов наблизив команду СВ “ГДС упритул. Все це не на жарт змусило нервувати керманича Колеса- ЦентруМаксима Павлюка.

Серед невиконаних вказівок Максим Павлюк акцентував на відсутності пресингу та частий перехід від командних дій на індивідуальні. Втім саме тим і цікавий міні-футбол, що перемога не завжди базується на жорсткому, незаперечному, попередньому плані. Часом навіть не за кращих умов колектив бере гору. Це, власне, і сталося цього разу. Остаточну крапку в грі поставив Олександр Проскурін на 25-й хвилині.

Кінцевий рахунок матчу – 4:2 на користь Колеса-Центру”. Зараз цей колектив посідає другу сходинку в чемпіонаті з шістнадцятьма очками. Лідирує клуб Кузя, в якого 22 бали. Третя – Нікма”, в якої пятнадцять пунктів.