circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Триває програма з розвитку центрів первинної медико-санітарної допомоги

10.01.2018, 19:13

video text
Поділитися:

Це центр первинної медико-санітарної допомоги № 9. Сюди щодня приходять сотні людей. Але є і ті, хто за станом здоров’я не може пересуватися. Тому до них сімейний лікар приїжджає сам додому.

Про свою роботу нам розповідає Олена — сімейна лікарка центру. Саме зараз вона збирає свою сумку на виклик. Така, з вигляду не жіноча, але вкрай важлива торбинка, з’явилась у жінки тільки у минулому році.

Окрім ліхтаря, у сумці повно інших інструментів. Лікар може у пацієнта перевірити тиск, рівень цукру та кисню у крові. А віднедавна і зробити повний огляд вух і очей.

Таку сумку, оснащену всіма необхідними приладами, отримали 43 лікаря у цьому центрі. Трохи меншу за розміром, ось таку, червону торбинку мають тепер п’ятдесят медсестер. Кажуть, тепер в рази стало комфортніше працювати.

Окрім сумок, для центру закупили і ось такі електро-кардіографи. Пристрій, що показує роботу серця. І всього за декілька секунд.

Такі нові пристрої закупили для всіх центрів первинної медико-санітарної допомоги. Крім цього, лікарні, від міської влади, отримали нові автівки, комп’ютери та кошти на підтримку людей з особливими потребами.

Програма з розвитку центрів первинної медико-санітарної допомоги триває у цьому році. Медики прагнуть, аби у лікарнях з’явилася електронна черга. Аби пацієнтам було легше потрапити до лікаря на прийом.

Даря Сімутіна, Сергій Мельник
Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: