+3°

+3°

Триває зимовий Кубок ДЮФЛ України серед віку U-16

13.02.2019, 18:59

Триває зимовий Кубок дитячо-юнацької футбольної ліги України серед віку U-16. Молоді спортсмени запорізької школи Металургвиграли всі поєдинки у груповому етапі. У першому матчі плей-офф підопічні Андрія Максименка зустрілись із маріупольскою Азовсталлю”.

Зі старту гри Металургзахопив ініціативу. Це призвело до швидко забитого голу. Автором став Станіслав Рокотянський. Маріупольці відчайдушно намагалися виправити прикру помилку. Однак господарі надійно захищали свою половину поля. Грамотна, хоч і не ідеальна, оборона юних запоріжців нівелювала всі шанси гостей на зрівняння рахунку.

У другій половині матчу картина подій змінилася. Більшу частину тайму Металургне мав відвертої переваги над Азовсталлю”. Боротьба була рівною та не позбавленою гостроти. Мали місце контратаки з обох боків. І лише за 10 хвилин до кінця поєдинку підопічні Андрія Максименка почали домінувати. Притиснувши суперників до воріт, господарі не давали маріупольцям вирватися у стрімкий прорив. Як результат – раму гостей було взято вдруге на останній хвилині зустрічі. Перевагу подвоїв Леонід Морозов. Кінцевий рахунок матчу – 2:0 на користь “Металурга”. Матч-відповідь відбудеться 17 лютого.