+3°

+3°

Тривають змагання з міні-футболу у рамках Прем’єр -ліги

25.06.2019, 18:16

Тривають запеклі баталії у рамках Прем’єр-ліги Запорізької міської асоціації міні-футболу. У рамках 7 туру дуже принциповою видалася зустріч між командами Нікма та “Главдомстрой”. Обидві команди не пасуть задніх і розраховують завершити чемпіонат у трійці лідерів.

У жовтих футболках гравці команди
Нікма”. Не є головними фаворитами, втім здатні полоскотати нерви будь-кому. Суперник у фіолетових формах – Главдомстрой”. Поки що не в трійці лідерів, однак не менш упертий та по футбольному цікавий колектив. Моменти дійсно були. Але в першому таймі їм не судилося призвести до взяття воріт. На перерву команда Главдомстрой пішла в ролі наздоганяючих – 0:2.

На виправлення хиб першої половини матчу знадобився майже весь другий тайм. Тільки коли до фінального свистка залишалося приблизно 3 хвилини, фіолетовінарешті вразили раму суперника. За лічений час забили вдруге. У підсумку бойова нічия стала остаточним результатом протистояння. Тож кінцевий рахунок матчу 2:2. Після цього туру Нікма йде третьою. Лідером залишається Кузя”. На другій сходинці Колесо Центр”.Главдомстрой четвертий.