circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Трудові будні запорізьких жінок-військових

06.03.2018, 16:28

text
Поділитися:

Сильні і красиві. Вже багато років жінки в українській армії не дивина. Вони виконують бойові задачі на рівні з чоловіками та навіть їздять у зону АТО. Вони і медики, і снайпери, і зв’язківці. Є навіть штурмовики та танкістки. Жінки-воїни рідко спілкуються з журналістами та не люблять публічні виступи.

Оксана — військовослужбовець з 13-тирічним стажем. Майже 5 років служить у нацгвардії, до цього служила у збройних силах України. Зізнається, спочатку про медицину навіть не думала, бо батьки були військовими. Але попрацювавши санітаркою зрозуміла, без медицини більше нікуди. Тому вирішила поєднати дві спеціальності.

У лазареті частини майже в усьому є жіноча душа. Є навіть картини на стінах, що не дуже притаманне силовикам. За час служби жінки-воїни бачили всяке, доводилося їздити на ротації. Але жодна з них жодного разу не пошкодувала, що присвятила своє життя військовій справі, і героїнями себе не вважають.

Хлопці, які зараз в палатах трохи соромляться, але визнають, коли хворієш далеко від батьківського дому, дуже не вистачає материнської любові. Тому лікарки завжди піклуються та доглядають за ними.

Оксана каже, головне у військовій службі для жінки — це не забувати, що є не тільки відданість своїй справі. Адже багато з них – турботливі мами та дружини.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: