circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Трудовий колектив ЗТМК заявив про підготовку до страйку

25.05.2020, 15:15

text
Поділитися:

Трудовий колектив ЗТМК заявив про підготовку до страйку. Відповідне звернення опублікували на офіційній сторінці підприємства та направили до органів влади. Невдоволення робітників викликане планами Фонду держмайна щодо заміни керівництва комбінату.

Нині 51% акцій Запорізького титано-магнієвого комбінату належить державі. Ще 49% -- приватному інвестору. І цього року Фонд держмайна вже двічі намагався провести екстрені збори акціонерів ЗТМК. Головна мета заходу -- призначення нового директора — дуже непокоїть колектив підприємства.

Ситуація на ринку титанової продукції досить складна. Насамперед через пандемію. Авіаційна галузь — головний споживач — у занепаді. ЗТМК працює та вся продукція лишається на складах підприємства. Пропозиції щодо виходу комбінату з кризи Фонд держмайна залишає без відповіді, а от керівництво чомусь вирішили замінити.

Зараз на ЗТМК працює 3,5 тисячі робітників. Пригадуючи сумну історію вже фактично знищених підприємств у Запоріжжі — алюмінієвого, сталепрокатного, заводу напівпровідників та “Кремнійполімеру”, -- на комбінаті побоюються, що їх також спіткає схожа доля.

Згідно з експертними висновками на сьогодні найбільш гострими питаннями для збереження підприємства є брак обігових коштів, застарілість технології виробництва та висока вартість електроенергії. Саме вони і потребують невідкладного вирішення. Тим часом чергові збори акціонерів ЗТМК збираються організувати 29 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: