circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Три селища Запорізької області ледь не залишилися без питної води

22.04.2020, 19:42

text
Поділитися:

У травні мережі водопостачання Кушугума, Балабиного та Малокатеринівки мали перейти на баланс обласного «Водоканалу». Зараз їх обслуговує запорізьке міське підприємство, але термін договору спливає наприкінці квітня. Однак обласний «Водоканал» не встиг оформити усі документи і питання зависло у повітрі. За допомогою у вирішенні проблеми люди звернулися  до мера Запоріжжя та до депутатів обласної ради.

У Кушугумі, Балабиному та Малокатеринівці проживає майже 20 тисяч людей. Усі вони з першого травня можуть залишитись без води. Адже 30-го квітня закінчується позика мереж обласного «Водаканалу» Запорізькому КП, яке і постачає нині воду до селищ. Люди таким перспективам не надто радіють.

З травня планувалось, що обласний «Водоканал» забере на свій баланс мережі постачання води до прилеглих населених пунктів, однак не встиг ані оформити документи на обслуговування, ані укласти прямі договори з населенням. До того ж, місцеві жителі не згодні із тарифом, адже він на сім гривень вищий за той, що діє у міському «Водоканалі».

За допомогою у вирішенні цього питання очільники сільрад усіх 3-х селищ звернулись до міського голови Запоріжжя та обласних депутатів.

На ситуацію відреагував міський голова Запоріжжя. Запевнив, без води люди не залишаться. Доручив комунальникам вирішити ситуацію найближчим часом.

Зараз «Міськводоканал» вже готує необхідні документи для подовження договору. Керівництво КП зазначило: тариф залишиться, як і раніше, – 14 гривень 46 копійок.

Зараз за розпорядження мера працівники міського «Водоканалу» готують усі документи на подовження позички. Втім оперативність вирішення цієї проблеми залежить від обласної ради, оскільки питання мають затвердити на сесії, та від обласного «Водоканалу».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: