+3°

+3°

Триває національна першість з гандболу серед команд Вищої ліги

28.10.2019, 18:13

Триває чемпіонат України з гандболу серед команд Вищої ліги. Запорізький клуб Мотор-Політехніка-ЗАБ наразі провів три тури. В першому двобої наші спортсмени подолали команду Сумського державного університету. Потім двічі обіграли Динамо-Полтаву”. Останнім на цю мить опонентом підопічних Сергія Серенка став колектив Карпати”.

Після перемоги в достроковому третьому турі над
Динамо-Полтавою на Мотор-Політехніку-ЗАБчекала зустріч із чинними чемпіонами Вищої ліги – Карпатами”. Амбіційний гість, який не виключає можливість згодом перейти до Суперліги, уперто протистояв нашим гандболістам у першому матчі. Але жага повернутися до найпрестижнішого чемпіонату України виявилась сильнішою у підопічних Сергія Серенка. 40:32 – перемога за господарями. На початку другої гри Карпати виглядали більш солідно. Своїми атаками наш опонент сприяв гарячій атмосфері на паркеті. Але блискучі дії голкіпера Політехніки Олександра Білого допомогли господарям завершити перший тайм у ролі лідерів – 16:11.

За 6 хвилин до кінця другого тайму відставання гостей становило 4 пункти. Це був відносно непоганий шанс для Карпат “зачепитися” за перемогу, враховуючи, що господарі були в меншості. Але сталося зовсім інакше. Лише раз наші опоненти знайшли шлях до воріт Політехніки”. Натомість підопічні Сергія Серенка добили візаві ще 4 мячами.

Кінцевий рахунок матчу 33:26 на користь Мотора-Політехніки-ЗАБ”. Після 3-х турів наші гандболісти очолюють турнірну таблицю національної першості серед команд Вищої ліги. Наразі у клубу 12 очок. Наступним опонентом команди Сергія Серенка стане збірна Дніпровського українського державного хіміко-технологічного університету. Поєдинки заплановані на 22 та 23 листопада.