+3°

+3°

Триває обласна першість із пляжного волейболу серед команд І ліги

07.08.2019, 18:16

У Запоріжжі триває обласна першість із пляжного волейболу серед команд Вищої ліги. В рамках 5-го туру клуб Запоріжпромгруп зіграв проти Штурму”. Поєдинок розпочався в умовах зливи, однак це не завадило колективам насолодитися процесом змагання та подарувати глядачам яскраві голи.

На Центральному пляжі Запоріжжя злива. Всі ховаються під навіси. Але не ті, хто в минулому турі переміг фаворита змагань. Мова про команду Запоріжпромгрупу синіх формах. Після перемоги над Кузею погода цих чоловіків аж ніяк не лякала. А за словами тренера, навіть частково допомогла. Однак опонент в особі Штурма досить довго чинив опір. Рахунок було відкрито лише на 23-й хвилині. Першим у складі “синіх” відзначився Антон Гай.

Усвідомлення, що розслаблятися заборонено, призвело до більш ніж переконливої перемоги підопічних Ігоря Ляховського. На 24-й хвилині перевагу подвоїв Юрій Павлов. Трохи згодом – дубль Антона Гая. Останнє ж слово за Сергієм Кудлой. Виграли, не пропустивши жодного мяча. Це була одна з основних установок на матч. За словами тренера, принцип перемог на нульє концепцією його команди.

Кінцевий рахунок гри – 4:0 на користь Запоріжпромгруп”. Наступного дня команда Ігоря Ляховського здобула ще більш розгромну перемогу над Прайдом” – 7:3. Тож сині наразі очолюють турнірну таблицю. Найближчі переслідувачі – чинний чемпіон Колесо-Центр та Кузя”.