circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Триває ремонт дороги між шляхопроводами Каліброва-І та Каліброва-II

09.07.2020, 10:03

text
Поділитися:

У Запоріжжі триває відновлення трамвайного маршруту №12, який знову з’єднає Шевченківський та Заводський райони. Вже відремонтовано шляхопровід Каліброва-I, на стадії завершення роботи на шляхопроводі Каліброва-II. Ремонтують також трамвайні колії, дорогу і тротуари на ділянці вул. Шевченка. У планах на 2021 рік – прокладання одноколійної трамвайної лінії від кільця поблизу 52-ї школи до шляхопроводу Каліброва-II.

Одна з важливих складових проєкту – ремонт дорожнього покриття та тротуару на ділянці вулиці Шевченка від вул. 8 Березня до кільця поблизу 52-ї школи. Робітники КП «ЕЛУАШ» вже виконали демонтаж бордюрів, асфальтового покриття. Продовжують вкладати асфальт.

Сьогодні в роботі задіяні 5 шляхових робітників та 15 одиниць техніки. Серед них фреза, трактор, самоскиди, асфальтні котки.

– Перед монтажем асфальтового покриття ми зробили фрезерування основи дороги та міжрейкового простору двометровими фрезами. Площа ремонтованої ділянки – 7300 квадратних метрів. На даному об’єкті використовується асфальтобетон марки А1, дрібнозернистий. Це асфальт підвищеної міцності. Товщина шару – 6 см. Це дозволить зберегти дорогу в цілісності, не дивлячись на пересування великовантажної техніки. Плануємо використовувати близько 300 тонн асфальту. Залежно від погодних умов збираємося до середини наступного тижня закінчити роботи, – розповів начальник Шевченківського відділу КП «ЕЛУАШ» Олексій Кабак.

Продовжуються роботи і на ділянці між шляхопроводами Каліброва-І та Каліброва-ІІ. Надалі також планується відремонтувати ділянку дороги від шляхопроводу Каліброва-II в напрямку дамби. На ній буде вкладено близько 3 тисяч квадратних метрів асфальту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: