+3°

+3°

Триває всеукраїнський турнір із футболу серед аматорів

22.11.2021, 21:00

У Запоріжжі наразі фінішували матчі 2-го туру обласного етапу змагань. Одна з відмінностей аматорського футбольного старту в тому, що кожна команда має меценатів. Благодійниками виступають політики, підприємці та державні службовці. Запорізьким колективом «Мангал» опікується заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова. У першому турі її клуб взяв гору над «Титаном» — 2:0. Перед другим туром колектив отримав з рук Злати Андріївни нову форму.

Подякувати за віру та подарунки чоловіки мали змогу цього ж дня, ввечері. На них чекав поєдинок із токмакським «Дизелістом». Натхненні гравці «Мангалу» вийшли вперед вже на четвертій хвилині. Відзначився Данило Гуренко. За мінімального відставання «Дизеліста» 0:1 і завершився перший тайм. Друга половина зустрічі стала для команди «Мангал» феєрією. У ворота «Дизеліста» влетіло ще 5 м`ячів. Тож підсумок — 6:0.

Також відбулося протистояння між ФК «Зелград» та ФК «Титан» з Василівки. Попри мороз і дощ, поєдинок видався гарячим. Аж настільки, що жодна зі сторін не допустила голу в свої ворота. Гра завершилася бойовою нічиєю з нулями на табло. Тим не менш, подивитися було на що. Наприклад, любителям футболу, було б важко не помітити схожість одного з гравців «Зелграда» з одним із найуспішніших футболістів світу — Ліонелем Мессі.

По завершенні 2-о туру лідируючі позиції мають колективи «Мангал» і «Форт». У них по 6 очок, але через кращу різницю забитих і пропущених м*ячів першу сходинку турнірної таблиці посідає команда Злати Некрасової. На третій сходинці – «Титан Запоріжжя» із чотирма пунктами. Матчі 3-го туру відбудуться 26 листопада. Час наразі уточнюються.