circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Тривають перевірки міських шкіл щодо дотримання правил пожежної безпеки

15.01.2020, 17:52

text
Поділитися:

Тест на безпечність. У Запоріжжі тривають перевірки навчальних закладів щодо дотримання правил пожежної безпеки. Цього разу рятувальники навідались до шкіл Шевченківського району. Перевірили евакуаційні виходи, наявність вогнегасників та інших засобів для ліквідації пожеж.

Навчально-виховний комплекс №42 відвідують понад 500 школярів і більше сорока дошкільнят Шевченківського району. Аби перевірити, наскільки тут безпечно дітям та чи дотримуються у закладі правил пожежної безпеки, сюди навідались рятувальники. Про те, що робити у надзвичайній ситуації, у колективі знають усі, запевняє директор.

Після теорії -- огляд приміщень і спецзасобів для гасіння вогню. Передусім перевіряють безпеку у кабінетах для дошкільнят. Одразу звертають увагу на наявність пожежних рукавів і вогнегасників. Далі інспектують пожежні виходи із закладу. Вихователі розповідають: регулярно проводять з малечею спецтренування, аби у разі небезпеки ніхто не розгубився та швидко залишив приміщення. Не оминають увагою ревізори і навчальні класи середньої та старшої школи. Тут на стінах розміщені плани евакуації. Загалом під час перевірки значних порушень у школі не виявили. Проте кілька зауважень освітяни таки отримали.

Перевірили фахівці і школу №52. Перше, що впало в око рятувальників,— аварійні виходи з будівлі. Необхідно і допрацювати із решітками на вікнах першого поверху. Втім є і позитивні моменти. Працівники закладу своєчасно проводять перевірку внутрішнього протипожежного водопостачання та вогнегасників. Рятувальники зазначають: перевірки навчальних закладів триватимуть і надалі. Аби впевнитись у тому, що діти перебувають у безпеці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: