circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Центр зайнятості підібрав вакансії для 2 тис. безробітних запоріжців

09.07.2019, 12:29

text
Поділитися:

За сприяння Запорізького міського центру зайнятості з початку 2019 року знайшли роботу 2160 безробітних. Про це повідомив директор Запорізького міського центру зайнятості Олександр Мотовиця. 89 осіб працевлаштовано за рахунок компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску. 26 зареєстрованих безробітних отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для того, щоб займатись підприємницькою діяльністю.

Загалом за І півріччя статус безробітного в Запоріжжі мали 8197 чоловік. Станом на 1 липня в міському центрі зайнятості на обліку перебували 3458 безробітних. Більшу частину з них складають державні службовці, менеджери, керівники – 940 осіб, професіонали – 641 особа, фахівці – 448.

Серед безробітних кількість працівників сфери торгівлі та послуг сягає 388 осіб, а робітників з обслуговування та контролю технологічного устаткування – 347. Група безробітних з числа технічних кваліфікованих робітників становила 284 осіб, а технічних службовців – 267. Також на обліку перебувало 135 безробітних з найпростішими професіями або взагалі без професії та 8 робітників сільського господарства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: