circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Цього року у 5-й міськлікарні з’явиться новий ангіограф

11.06.2019, 13:10

text
Поділитися:

Вже восени у Запоріжжі з’явиться новий ангіограф. Цей апарат потрібен для діагностики серця та судин. Його місто закупить за бюджетні кошти, і працюватиме обладнання на базі 5-її міської лікарні.

В Україні більше половини людей помирають від серцево-судинних хвороб. Таку статистику наводять медики. Кажуть, у деяких випадках для того, щоб врятувати життя, потрібно вчасно надати допомогу. Саме для цього Запоріжжю і необхідний сучасний ангіограф. Його використовують у перші часи після інсульту, аби обрати правильний метод лікування.

Необхідність пристрою за дорученням міського голови депутати міськради розглянули ще на травневій сесії. Тоді ж виділили понад 20 мільйонів на закупівлю обладнання. Медики кажуть, придбання ангіографа дасть можливість на високому рівні здійснювати діагностику та лікування серцево-судинних захворювань. А ще обладнання можна використовувати для виявлення аневризм та пухлин. Ангіограф мають встановити у приміщенні фізіотерапевтичного відділення, яке попередньо мають відремонтувати.

Є і інші результати медичної програми: у 2016-му у рентгенологічне відділення привезли сучасний компютерний томограф. Зараз із його допомогою тут проводять діагностику головного мозку, хребта, грудної порожнини та онкоскринінг. Послугою вже скористалися більше 11 тисяч пацієнтів.

Закупили свого часу й обладнання для відділення урології. А ще оновили операційну та придбали ендоскопічне обладнання, яке дозволяє робити операції без розрізів. Медики ж кажуть, завдяки таким методам одужання пацієнтів пришвидшується в рази. Такі зміни чекають й на інші медичні заклади міста. Загалом за 2 роки запорізькі лікарні та поліклініки отримали 250 нових апаратів необхідних для життя і здоров’я людей. На це місто витратило понад 200 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: