circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Творчий міст збудували артисти між Запоріжжям та Чернівцями

19.11.2018, 20:06

text
Поділитися:

Артисти муніципального театру танцю та обласної філармонії побудували міст між Запоріжжям та Чернівцями. Проте, не звичайний, а творчий. Соціально-культурний проект став можливим завдяки фінансовій підтримці Українського культурного фонду. Запорізькі артисти підготували для чернівчан одразу кілька мистецьких заходів. Майже тисячу кілометрів разом з артистами подолала і наша знімальна група.

Центр культури “Вернісаж” у Чернівцях. На імпровізованій сцені виступають артисти запорізької обласної філармонії. Українською народною піснею розпочинають презентацію проекту “Міст — перший крок: Запоріжжя – Чернівці”. Його мета – інтеграція культур та творча співпраця між артистами з різних куточків України. Самі чернівчани також погоджуються з необхідністю подібних проектів. Зазначають: у Запоріжжя та Чернівців є багато спільного. Проте, кожне місто може показати й щось унікальне.

ід час презентації проекту запорізькі артисти розповіли: привезли у Чернівці насичену програму. На глядачів чекає виступ муніципального оркестру Театру танцю “Jazz city band”. А також спільний проект театру танцю та обласної філармонїї – хореографічна вистава “Тіні забутих предків”.

Як відбувся у Чернівцях концерт муніципального оркестру театру танцю “Jazz city band”, дивіться у наступних випусках новин. А розповідь про хореоргафічну виставу “Тіні забутих предків” почуєте вже 20 листопада у програмі “Акценти”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: