circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 1-ій міськлікарні залишилось 25 вільних ковідних ліжок

08.11.2021, 18:08

text
Поділитися:

Новий штам коронавірусу “Дельта” більш агресивний та вражає людей різного віку. Про це кажуть медики першої лікарні. Зазначають, зараз реанімація заповнена повністю, а на весь медзаклад залишилось лише 25 вільних місць.

Перша міська лікарня приймає хворих на коронавірус вже понад рік. Медики кажуть, ця хвиля агресивніша за попередні. Нині із 250 розгорнутих місць зайнято 90 відсотків. Щодня сюди потрапляє з десяток нових пацієнтів. Але, додає заступниця директорка з медичної частини КНП “Міська лікарня №1” Людмила Нестерова, на 10-12 нових пацієнтів доводиться 13-15 тих, кого виписують, тож можна сподіватися, що рівень захворюваності вийшов на плато, і незабаром почне знижуватись.

Втім, якщо у стаціонарі ще є вільні ліжка, у реанімації вони відсутні зовсім. Ба більше, замість шести місць там розгорнуто вісім. Наразі усі хворі перебувають під постійним потоком кисню, адже дихати самостійно ледь вистачає сил. Людмила Нестерова зазначає, хворіють не тільки люди похилого віку, але й молоді, віком 30-40-50 років. Важкохворі знаходяться на лікуванні у реанімаційному відділенні. Всі ліжка закладу оснащенні киснем, потоковим або кисневими концентраторами. При цьому збільшилась тривалість перебування хворого на ліжку, у зв’язку з більш важким перебігом захворювання. В середньому це два тижні, але і буває і довше, реанімаційні хворі можуть затримуватись і до двох місяців.

До закладу госпіталізують тих хворих, що вже мають занизьку сатурацію та потребують кисневої підтримки. Крім цього, на фоні ковіду у пацієнтів розвиваються ускладнення, які найбільше впливають на роботу серця, кажуть лікарі. Зазначають, серед усіх хворих не було жодного вакцинованого пацієнта. Адже ті, хто зробив щеплення, зазвичай переносять коронавірус у легкій формі та лікуються амбулаторно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: