circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 2-ій міськлікарні залишилось 13 вільних ковідних ліжок

05.11.2021, 17:13

text
Поділитися:

Заповнена реанімація та киснева залежність більшості пацієнтів. Така ситуація нині в другій міській лікарні, яка вже півтора роки приймає хворих на коронавірус. Нині вільних місяць там залишилось лише тринадцять.

У реанімації другої лікарні вже розгорнули додаткові місця. Станом на першу годину із 19 ліжок вільне було лише одне. Медики кажуть, усі пацієнти важкі і кисневозалежні. Штам “Дельта” вражає організм надто швидко, а процес одужання у багатьох може тривати від двох тижнів до кількох місяців.

Завідувачка реанімаційного відділення КНП “Міська лікарня №2” Ольга Смирнова говорить, були випадки, коли пацієнти, яких вже виписали з реанімації та перевели до палати, за тиждень-два поверталися до реанімації.

Непроста ситуація і в стаціонарному відділенні. Там зі ста сорока залишилось лише 13 вільних місць. Медики зазначають, щепленими були менше 5% пацієнтів. За словами директора КНП “Міська лікарня №2” Едуарда Горбатенка, вакциновані хворіють менш важко, тому щеплення – єдиний шлях до контролю над ситуацією.

Окрім лікування від коронавірусу, лише у цій лікарні роблять екстрені хірургічні операції тим, хто хворіє на ковід. Лікарі додають: працювати в таких умовах складно не лише фізично, але й морально. Окрім того, що збільшився обсяг роботи, важко бачити усю тяжкість перебігу хвороби у пацієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: