circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 2019 році триватиме реконструкція обласної філармонії

23.01.2019, 11:47

text
Поділитися:

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулась робоча нарада щодо реконструкції будівлі обласної філармонії у м. Запоріжжя. Участь у нараді взяли заступники голови облдержадміністрації Віктор Скобліков та Едуард Гугнін, директор Департаменту капітального будівництва ОДА Сергій Бєлєвцов та директор підрядної організації ТОВ «Корнер-Сервіс» Валерій Прозапас.

– Реалізація проекту реконструкції дозволила суттєво поліпшити технічний стан будівлі. Щороку в концертному залі проводиться понад 800 культурних заходів. Тож, поступове відновлення будівлі і території обласної філармонії сприяє культурному та духовному розвитку населення регіону та гостей міста, – наголосила Елла Слепян.

Як повідомили у Департаменті економічного розвитку і торгівлі ОДА, реалізація проекту здійснювалася за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та обласного бюджету. Тільки упродовж 2016-2018 років з цих джерел фінансування спрямовано майже 47 млн. грн. (з держбюджету – 40,6 млн. грн, облбюджет – 6,2 млн. грн) на реконструкцію Запорізької філармонії.

У рамках проекту реконструкції на сьогодні вже виконано роботи: з оздоблення фасаду; підсилення та відновлення пошкоджених конструкцій будівлі; водозахисні заходи, що дозволять виключити замочування ґрунтів та деформацію будівлі; реконструкція покрівлі; оздоблення центрального залу (встановлення стільців, килимового покриття, внутрішнє оздоблення приміщень, одяг сцени); оздоблення інших приміщень філармонії; основний етап благоустрою території.

У результаті обговорення учасниками наради було вирішено, що першим пріоритетом реконструкції на сьогодні є улаштування системи вентиляції. Також не менш важливими залишаються роботи з системами пожежної сигналізації та сповіщення про евакуацію людей, заходи з теплозбереження, влаштування елементів доступності для осіб з інвалідністю, закінчення ремонту санвузлів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: