circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 48 закладах освіти Запорізької області посилено карантинні заходи

14.09.2020, 13:09

text
Поділитися:

У всіх закладах середньої освіти визначено особи, відповідальні за координацію проведення інформаційних заходів з профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції та інших респіраторних захворювань.

На період карантину розроблені гнучкі структури нового навчального року, які передбачають можливість внесення змін до термінів проведення канікул, початку та завершення навчальних семестрів, з урахуванням епідемічної ситуації.

За інформацією департаменту освіти і науки ЗОДА станом на 11 вересня 2020 року у 48 закладах освіти Запорізької області посилено карантинні заходи: в 11 закладах освіти та 59 класах (групах) в 37 закладах освіти припинено освітній процес: 4 заклади дошкільної освіти (ЗДО),17 груп в 7ЗДО; 7 закладів загальної середньої (ЗЗСО), 39 класів в 26 ЗЗСО; 6 груп в 4 закладах професійно технічної освіти.

«У Запорізькій області відновили роботу 513 закладів дошкільної освіти, які у повній мірі забезпечені засобами індивідуального захисту» – зазначив у ході пресконференції у ГУ ДСНС України у Запорізькій області т.в.о директора департаменту освіти і науки ЗОДА Віктор Захарчук.

Під час підготовки до нового навчального року відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації структурні підрозділи здійснили заходи для забезпечення протипожежного стану, внесено пропозиції до проєкту обласної Програми щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки в закладах освіти обласного підпорядкування. За оперативною інформацією органів управління освітою райдержадміністрацій. Міськвиконкомів та уповноважених в управлінні освітою ОТГ в місцевих бюджетах області, в 2020 році на виконання заходів з пожежної та техногенної безпеки заплановано 135 млн.289 тис. грн; станом на 13.08.2020 використано 57 млн. 464 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: