circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 5-ій дитячій лікарні завершується ремонт одразу двох відділень

09.07.2020, 17:45

text
Поділитися:

За останні кілька років п’ята дитяча лікарня зазнала чималих змін. Для роботи лікарів закупили багато сучасного обладнання та оновили кабінети. Крім того, заклад став більш доступним для людей з інвалідністю. Усі входи тут обладнали пандусами. Для більш естетичного вигляду у відділенні відновного лікування відремонтували ґанок.

Унікальним офтальмологічним обладнанням тут оснащений “Кабінет охорони зору”. Лікування та профілактика хвороб відбувається в ігровій формі. Протягом певного часу дітям необхідно дивитись на зображення у спеціальних апаратах.

Оновлений вигляд має й кабінет лікувальної фізкультури. Тут зробили ремонт приміщення та оснастили спеціальними тренажерами.

Працює на базі закладу й унікальна сольова кімната, яка має вигляд казкової печери. Тут проходять лікування діти, котрі страждають на захворювання органів диханням.

Починаючи із 2017-го року коштом міського бюджету для закладу придбали 10 апаратів штучної вентиляції легенів та 4 УЗД-апарати. Також встановили 3 сучасні рентгени.

Зараз у розпалі ремонт в інфекційно-боксованому відділенні для дітей старшого віку. Тут лікують захворювання бронхо-легеневої системи та верхніх дихальних шляхів. Медики запевняють: у серпні палати будуть готові до розміщення пацієнтів. У переважній частині приміщень вже оновили каналізацію та електромережі. Для комфорту медперсоналу та пацієнтів у відділенні передбачені кондиціонери. Також під час ремонту замінили підлогу та полагодили стіни.

Унікальним є відділення інтенсивної терапії для новонароджених. Аналогів йому у місті поки що немає. Тут надається допомога дітям, які потребують екстреної або хірургічної допомоги. У частині приміщень поки що триває ремонт. Згодом же тут запрацює оновлений операційний блок. Наразі окремі кабінети відділення підготували на випадок виявлення коронавірусу у малечі.

Міський голова Володимир Буряк наголосив: розвиток медицини та створення належних умов для роботи медиків лишається у пріоритеті. З 2016-го року триває реалізація програми підтримки лікарень. Закуповується нове обладнання та виконуються ремонти приміщень. Усе — винятково коштом міського бюджету.

Медики ж зазначають: завдяки постійним оновленням у лікарні та закупівлі нового обладнання вдалося вивести якість послуг на досить високий рівень. В рази скоротилася кількість летальних випадків серед тяжкохворих дітей.

У планах на наступний рік — завершити утеплення стін лікарні, зробити ремонт у приймальному відділенні. Крім того, перед входом до закладу медики хочуть облаштувати великий газон із квітами та зеленню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: