circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 5-й міській лікарні триває реконструкція двох відділень

17.11.2020, 17:09

text
Поділитися:

Ремонт у 5-й міській лікарні стартував у липні 2020 року. Нині тут завершується перша частина реконструкції приймально-діагностичного відділення.

Перша черга робіт вже виконана приблизно на 80%. Приймати пацієнтів у лікарні будуть, як і раніше. Втім, після завершення реконструкції, аби зробити екстрену операцію чи діагностику, не потрібно буде транспортувати пацієнта до інших відділень, усе це буде в одному крилі.

Нове приймальне відділення буде оснащене кількома операційними: широкого профілю та для ургентної допомоги, тобто — невідкладної. Крім цього, дві великі палати загальною кількість на 20 ліжок.

Такі зміни у роботі приймального відділення стали можливими після того, як Запоріжжя долучилося до державної програми. Головна мета якої зробити надання першої невідкладної допомоги в опорних медзакладах більш доступним та швидким. Нині такі ж реконструкції тривають у п’ятій та дев’ятій лікарнях. Міський голова Володимир Буряк наголосив: вчасне завершення проекту залежить від стабільного фінансування з боку держави.

Питання щодо оснащення необхідною технікою приймально-діагностичного відділення теж відкрите. Згідно з проектом в майбутньому у відділенні мають бути ангіограф, комп’ютерний томограф та МРТ, які за програмою має закупити держава. Однак, чи будуть ці роботи фінансувати в повному обсязі з держбюджету, поки невідомо. В свою чергу Запоріжжя вже запланувало частину коштів із скарбниці міста на завершення реконструкції у лікарнях.

Друга черга реконструкції згідно з проектом має розпочатись наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: