circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 5-й дитячій лікарні з’явилося нове обладнання для УЗД та рентгену

17.07.2019, 21:19

text
Поділитися:

Новий рівень лікування. У п’ятій дитячій лікарні запрацювало діагностичне сучасне обладнання. Це стаціонарне та мобільне УЗД та рентген-апарат. Кошти на придбання виділили із міського бюджету. Медики кажуть – із новою технікою можна швидше поставити діагноз та проводити обстеження важкохворих дітей прямо у ліжку. Перевірити якість приїхав представник команди Володимира Буряка- Анатолій Пустоваров.

За останні 2 роки у п’ятій міській дитячій лікарні повністю оновили діагностичне та реанімаційне відділення. Лікарі кажуть, що раніше проводити певні обстеження пацієнтів було складно, оскільки обладнання не витримувало. А вже сьогодні у закладі почав функціювати пересувний УЗД-апарат. Завдяки його роботі маленькі пацієнти, що знаходяться у різних відділеннях лікарні, можуть отримати обстеження безпосередньо у ліжку.

Таку ж техніку придбали й у стаціонарне відділення. Вартість обладнання обійшлася місту у понад 2 мільйона гривень. Наразі у закладі це вже третій апарат. Щодня своєчасну діагностику тут проходять десятки малюків, тож розмістити поруч кабінет-УЗД було необхідним заходом. Усе для того, аби зменшити дискомфорт для пацієнтів та поліпшити умови надання швидкої та якісної допомоги лікаря, зазначив Анатолій Пустоваров.

Також у лікарні з’явився й сучасний рентген-кабінет. Майже місяць тому тут зробили капітальний ремонт для його облаштування. Техніка мобільніша та простіша у використанні, ніж попередня. Апарат робить знімки вертикально і горизонтально та видає результат за кілька хвилин.

Завдяки такому обладнанню лікарям не потрібно більше витримувати плівку у темному приміщенні і проявляти. Все роздруковується автоматично на місці. Модернізована рентгенологічна служба значно скорочує час на здійснення дослідження та отримання відповіді. Крім того, дозволить зберігати цю інформацію у цифровому вигляді. Ще один такий апарат встановлять вже протягом тижня. Втім ця техніка дасть змогу робити дослідження будь-де і будь-коли, оскільки вона пересувна.

Лікарі кажуть, таке оновлення дає можливість зняти навантаження на персонал та скоротити черги у коридорах. Оскільки зараз медзаклад обслуговує понад 140 тисяч дітей у місті. Тож для швидкого й ефективного лікування необхідно постійне оновлення обладнання.

Наступне, чого чекають у лікарні, — це купівля обладнання МРТ. Після цього заклад перейде до наступного етапу міської програми щодо забезпечення, а саме оновлення лікарні зсередини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: