circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 5-й міській лікарні оновили операційну травматологічного відділення

15.02.2019, 19:23

text
Поділитися:

На вищому рівні. У Запоріжжі оновили операційний блок травматологічного відділення 5-ї міської лікарні. Щодня там проводять більше десятка операцій. За останні 2 місяці повністю відремонтували старі приміщення та забезпечили лікарів сучасним операційним обладнанням.

Травматологічний корпус 5-ї міської лікарні. Щороку тут роблять до трьох тисяч операцій. Наприкінці минулого року у закладі провели капітальний ремонт ургентного операційного блоку, тобто того, куди доставляють пацієнтів після ДТП та надзвичайних ситуацій. Тепер лікарі можуть одночасно робити операції кільком постраждалим. Працюють винятково на сучасному обладнанні. Усі життєві показники, артеріальний тиск та пульс пацієнта можна побачити на спеціальних моніторах. Оновили і наркозно-дихальний апарат. Ще одна гордість операційного блоку — так званий шприцевий насос. Прилад використовують для більш точного розрахунку препаратів, які необхідно ввести пацієнту.

Медики розповідають: зараз операційний блок укомплектовано за останніми технологіями. Це дозволяє більш якісно та швидко проводити необхідні операції. Адже від цього залежить тривалість перебування на лікарняному ліжку та швидкість подальшого одужання . Загалом на ремонт та оснащення ургентного операційного блоку травматологічного корпусу з міської скарбниці виділили близько 25 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: