circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 9-ій міськлікарні заповнені практично всі ковідні ліжка

10.11.2021, 12:02

text
Поділитися:

За словами медиків, ситуація з кількістю хворих останнім часом стабільно складна. У медичних закладах заповнені практично всі ліжка, передбачені для цієї категорії пацієнтів. Сьогодні представники Запорізької міської лікарні №9 розповіли, яка ситуація у них в установі наразі.

Міська лікарня №9 – найбільший у місті медичний заклад, у якому виділено місця для хворих на коронавірус. За словами керівництва лікарні, на сьогоднішній день заповненість ліжок становить понад 90%.

У зв’язку із збільшенням кількості пацієнтів в останні кілька тижнів, у лікарні довелося розширити кількість реанімаційних місць. Так, раніше тут було 18 реанімаційних ліжок, у пік захворюваності їх стало 50. Представники медичного закладу кажуть, що зараз задіяли для боротьби з коронавірусом усі свої ресурси.

– Ми використовуємо абсолютно весь ресурс, який у нас є – за площами, спеціалістами, обладнанням. Хочеться сподіватися, що пік захворюваності ми пройшли. Наразі ми опинилися на так званому плато, коли хворі все ще надходять до лікарні, але їх хоча б не більше, ніж зазвичай, – розповів директор КНП «Міська лікарня №9» Кирило Нерянов.

Також у лікарні розповіли, що у середньому витрачають по 7 тонн кисню на добу. У період коронавірусного затишшя його йшло близько 250 літрів.

Серед пацієнтів у лікарні – різна вікова категорія. Є як вакциновані, і не вакциновані пацієнти. Однак перших небагато, і, за спостереженнями Кирила Нерянова, вони переносять хворобу легше. Тож усіх закликають вакцинуватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: