circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 9 міській лікарні з’явиться нове відділення

16.01.2019, 17:28

text
Поділитися:

Ортопедичне і травматологічне відділення в 9 міській лікарні планують об’єднати. Передбачається, що кількість місць для пацієнтів, які потребують ортопедичного лікування, зменшиться втричі. Тому люди проти таких планів. Вони переконані, що через реорганізацію можуть взагалі не дочекатися свого лікування. Лікарі ж, у свою чергу, бояться втратити роботу

Ортопедичне відділення 9 міської лікарні. Зранку тут зібралися з півсотні пацієнтів. Протестують проти об’єднання ортопедичного і травматологічного відділень. Серед них і Ольга. 9 років тому тут їй встановили ендопротез. Інакше б не змогла ходити. Свого часу лікувалась у відділенні і Вікторія. Тут їй зробили понад 15 операцій та встановили 2 ендопротези.

Зараз ортопедичне відділення лікарні розраховане на 60 місць. Після об’єднання з травматологією для лікування ортопедичних проблем планують залишити лише 20. Загалом в новому травмоортопедичному відділенні має бути 90 місць. Також з 23 лікарських ставок травматологів і ортопедів планують залишити лише 15. Втім головний лікар запевняє: ніхто не залишиться без роботи. Травмоортопедичне відділення в 9 міській лікарні має запрацювати з 28 березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: