circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У 9-тій міськлікарні закінчуються місця для хворих на коронавірус

26.10.2021, 13:24

text
Поділитися:

За словами медиків, ситуація з кількістю хворих протягом останніх двох тижнів різко загострилася. У медичних закладах поступово заповнюються всі ліжка, передбачені для цієї категорії пацієнтів. Сьогодні представники Запорізької міської лікарні №9 розповіли, яка ситуація у них в установі наразі.

Міська лікарня №9 – найбільший у місті медичний заклад, у якому виділено місця для хворих на коронавірус. За словами керівництва лікарні, на сьогоднішній день із 410 передбачених ліжок зайнято вже 380. У середньому за добу кількість нових пацієнтів тут становить близько 50 осіб.

Також довелося розширити кількість місць у реанімації лікарні. Так, раніше тут було 18 реанімаційних ліжок. Тепер у реанімації лікується близько 50 пацієнтів. Представники медичного закладу кажуть, що зараз задіяли для боротьби з коронавірусом усі свої ресурси.

– Ми використали абсолютно весь ресурс, який у нас є – за площами, спеціалістами, обладнанням. Повірте, це межа – у всіх відношеннях. І насамперед межа у людських кадрах. На жаль, нам їх нема де взяти. До того ж лікарі також хворіють. Одним словом, ситуація складна, – розповів директор КНП «Міська лікарня №9» Кирило Нерянов.

Також у лікарні розповіли, що зараз у середньому витрачають по 7 тонн кисню на добу. У період коронавірусного затишшя його йшло близько 250 літрів.

Серед пацієнтів у лікарні – різна вікова категорія. Є як вакциновані, так і не вакциновані пацієнти. Однак перших небагато, та, за спостереженнями Кирила Нерянова, переносять вони хворобу легше.

– Вакциновані теж хворіють, але, на мій погляд, не так складно, і в цьому перевага. Виходячи з цього, я всіх закликаю щепитися. Також потрібно дотримуватись соціальної дистанції, маскового режиму. Тому що у нас весь лікувальний заклад працює на максимальному ресурсі. І я впевнений, що сьогодні така ситуація скрізь, – розповів Кирило Нерянов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: