circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Балабиному з’явився центр для дітей з особливими освітніми потребами

19.02.2019, 15:32

text
Поділитися:

Навчання без бар’єрів. У селищі Балабине на території навчально-виховного комплексу “Престиж” відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр. Там лікарі та педагоги займатимуться із особливими учнями за спеціальними методиками. Заняття проходитимуть в ігровій формі. На відкриття центру завітала перша леді країни – Марина Порошенко. Також вона побувала й у сусідньому селищі – Кушугумі. Там викладачі школи “Інтелект” презентували програму дистанційної освіти.

Порівнювати на дотик чи запах. Такі уроки у форми грі тут проходять майже щодня. У гімназії “Престиж” навчаються 16 особливих учнів. Аби кожен з них мав змогу повноцінно розвиватись, з ними займаються фахівці. Вчителі кажуть, що такі методики націлені на те, аби розвинути дрібну моторику та інтелектуальні здібності дітей.

А ще для того, аби вчасно реагувати на зміни у стані розвитку дитини, на території гімназії відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Це вже 32 такий в області. Тут з дітьми займатимуться логопеди, реабілітологи, психологи та дефектологи. Навчання проходитиме за новими методиками у формі гри. Вони допоможуть дізнатись, які саме проблеми наявні в розвитку дитини та скоригувати їх у подальшому.

На відкриття нового центру приїхала перша леді країни Марина Порошенко. Також вона відвідала тренінг для працівників ІРЦ. На ньому спеціалісти з усієї області вивчали нову електрону систему роботи з інклюзивно-ресурсними центрам. Це платформа, завдяки якій можна буде відстежити кількість дітей з особливими потребами.

Окрім цього, побувала перша леді і в Кушугумській школі “Інтелект”. Там Марина Порошенко ознайомилась із дією проекту “Інтерактивне навчання”. Коли батьки так само, як і діти, приходять на уроки та вивчають ту ж саму програму, що і школярі. Усе для того, аби розуміти свою дитину краще. А ще у школі діє програма дистанційного навчання. Наприклад, якщо дитина захворіла, робити домашнє завдання школяр може вдома. Станом на сьогодні понад 600 дітей в області долучились до інклюзивної освіти. Класи для особливих учнів є майже у двохста школах. Таку роботу для освіти без бар’єрів для дітей будуть продовжувати і надалі. Цього року в області планують відкрити ще з півсотні ресурсних кімнат, як ІРЦ у Балабиному.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: