+3°

У баскетбольній Суперлізі МБК “Миколаїв” обіграв БК “Запоріжжя-ZOG”

26.12.2017, 21:33

video text

У першій чверті “Запоріжжя-ZOG” чотири рази вів у рахунку. На восьмій хвилині вони досягли відриву в п’ять очок. Цьому значно сприяла результативна гра Антона Буца та Юрія Кондракова. Однак наприкінці першої 10-хвилинки миколаївці вийшли вперед – 22:20. Немалу роль зіграла виграна боротьба за відскоки – 14:12. Після перерви на арені почались гойдалки. Перевага раз за разом переходила від одного колективу до другого. Більш міцними в цій боротьбі виявились господарі. Озброївшись триочковими кидками в один момент вони випередили опонентів на 15 очок. Усе, що вдалося нашим спортсменам — скоротити різницю до семи пунктів. 54:46 — результат першої половини зустрічі.

Другу половину гри МБК “Миколаїв” розпочав ще впевненіше. Вони дотримувались тактики атак здалеку. Цікаво, що її непогано доводили до результативного кінця колишні гравці БК “Запоріжжя” — Денис Носков та Олексій Онуфрієв. Здавалось, що набута перевага господарів у 23 очки поховала будь які надії наших гравців завершити півріччя на позитивній ноті. У завершальному відрізку матчу сподівання відродив Олексій Щепкін. Йому вдалось скоротити відставання до п’яти пунктів. Але, як то кажуть, — один у полі – не воїн. Поки Олексій гасив суперника результативними кидками з різних відстаней — інші, зокрема Валерій Анісімов провалили гру.

У підсумку — 87:72 — перемога Миколаєва. Таким чином БК “Запоріжжя” завершує половину сезону на сьомій сходинці. Наступний матч підопічні Валерія Плеханова проведуть 11 січня проти київського “Будівельника”. Лідером першості залишається Дніпро.