circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянському порту рятувальники ліквідували умовний розлив нафтопродуктів

21.09.2021, 08:33

text
Поділитися:

20 вересня 2021 року на ДП «Бердянський морський торговельний порт» рятувальники провели спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту. Під час заходу відпрацювали взаємодію та досягнення злагодженості органів управління та сил цивільного захисту підприємства з підрозділами ДСНС у разі виникнення, локалізації, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та отримання практичних навичок щодо дій при їх виникненні.

За легендою навчань, відпрацювали дві ввідні: перша – на вузлі зливу-наливу світлих нафтопродуктів стався розлив пального на зливо-наливній естакаді, сталося загорання; друга – під час заправки навантажувача на заправній станції ГСМ виник розлив пального, в результаті чого сталося загорання. Під час гасіння один робітник отримав опіки. За підвищеним номером виклику на підприємство направили підрозділи ДСНС та оголосили «Збір-аварія» усього особового складу 2 ДПРЗ. Згідно ввідних навчань пожежні автомобілі встановили на вододжерела та подали водяні стволи на захист резервуарів і пінні на гасіння умовної пожежі.

За легендою навчань, потерпілому, який приймав участь у ліквідації пожежі, надали першу долікарняну допомогу медичні працівники підприємства. Умовні пожежі ліквідували у найкоротший термін завдяки професійним та злагодженим діям всіх служб цивільного захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: