circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську не відключатимуть питну воду

11.08.2020, 13:47

text
Поділитися:

На підприємстві КП «Облводоканал» склалося скрутне фінансове становище, викликане заборгованістю ліцензіатів за надані послуги водопостачання. За сприяння облдержадміністрації вирішення цього питання зрушило з місця.

Нагадаємо, дебіторська заборгованість станом на 1 липня складає 48 149 540 грн. (КП “Бердянськводоканал” – 22 600 000 грн., КП “Павлівський СКГ” – 1 208 000 грн., СКП “Конка” – 5 780 000 грн. та інші).

7 серпня на ім’я генерального директора КП «Облводоканал» Басанського С.В. надійшов гарантійний лист за підписом міського голови Чепурного В.П.
В листі КП «Бердянськводоканал» гарантує сплатити заборгованість за спожиту покупну воду до кінця тижня. Це можливо завдяки фінансовій підтримці 3,5 млн грн з міського бюджету, а також 4,8 млн грн власним коштом.

Загальна сума платежу становитиме 8,3 млн грн з урахуванням заборгованості за квітень-травень.

Протягом серпня КП «Бердянськводоканал» гарантує оплату 9,3 млн грн за спожиту воду у липні, а також щомісячний платіж у сумі 926 тис грн згідно з мировою угодою.

Тож облдержадміністрація пішла на зустріч та здійснила заходи для розблокування рахунків КП «Бердянськводоканал». Завдяки спільним діям мешканці міста Бердянськ не залишаться без питної води, а робітники КП «Облводоканал» отримають заробітну плату. Залишається, щоб КП «Бердянськводоканал» виконав свої зобов’язання та сплатив борги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: