circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську провели атестацію дитячих таборів

24.06.2019, 12:52

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна у м. Бердянськ проведено чергову державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Участь у заході взяла директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, а також усі члени атестаційної комісії.

На відповідність державним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей перевірено такі дитячі заклади оздоровлення та відпочинку: «Червона гвоздика», «Райський куточок», «Мрія».

Як наголосив Едуард Гугнін, основний критерій оцінки діяльності закладів – це якість надання послуг та безпека дітей. Тож у цьому році державну атестацію буде проведено більш жорстко за усіма необхідними параметрами.

За результатами перевірки директорам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку було вказано на виявлені недоліки та надано рекомендації щодо їх усунення.

На сьогодні в Запорізькій області планують свою роботу 32 позаміські дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Цього року планується проведення державної атестації 11 дитячих закладів, а саме: у Якимівському районі – «Вогник», «Салют», «Зміна», «Сіверянин», «Лазурні далі», «Сонячний»; у м. Бердянськ – «Мрія», «Райський куточок», «Червона гвоздика»; у м. Приморськ – «Прометей»; та у м. Запоріжжя – «Супутник».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: