circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську реконструювали приймальне відділення лікарні

09.07.2021, 11:39

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Олександр Старух відвідав приймальне відділення Бердянського територіального медичного об’єднання, яке реконструйоване у рамках програми Президента України «Велике Будівництво».

Бердянське ТМО визначено закладом І хвилі надання стаціонарної допомоги. У лікарні 250 ліжок виділено для хворих на COVID-19, з них заповнено 95 ліжок. Придбано 28 апаратів ШВЛ, з яких 7 зайнято пацієнтами.

Перебуваючи на об’єкті, голова ОДА піддав критиці низькі темпи робіт та невміння керівництва міста оперативно оформити дозвільну документацію і ввести в експлуатацію дороговартісне обладнання, закуплене за кошти державного бюджету.

На сьогодні одне з головних завдань – це завершення капітальних ремонтів перехідних минулорічних об’єктів. Насамперед, це приймальні відділення опорних лікарень. Наразі роботи активізовано, на декількох територіях ми наближаємося до фінішу. Маємо не збавляти темпів, бо лікарні повинні працювати на всю потужність, а медичне обладнання не простоювати, а рятувати життя людей. Особливо це стосується курортної зони, куди влітку приїздить багато відпочиваючих. Громадяни мають, за необхідності, своєчасно отримувати медичну допомогу, – наголосив Олександр Старух.

На сьогодні всі ремонтні роботи завершено, встановлено обладнання, очікуються дозвільні документи на його використання на введення в експлуатацію.

За попередніми даними, вже цього місяця приймальне відділення прийме перших пацієнтів.

Загалом цього року в області реконструюють приймальні відділення у 9 лікарнях, що приймають хворих на коронавірус. Окрім Бердянська модернізацію приймальних відділень вже завершили в опорних лікарнях Мелітополя, Бердянська, Полог та Василівки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: