circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську та Мелітополі запрацювали «єдині вікна» Мінюсту

04.10.2019, 09:05

text
Поділитися:

В один день у Запорізькій області відкрито два сучасних центри з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Тож тепер жителі Мелітополя і Бердянська через систему «Open Space» можуть отримати в найкоротші терміни цілий перелік реєстраційних сервісів. Зокрема, зареєструвати народження дитини, подати та зареєструвати шлюб і розірвання шлюбу, подати заяву на зміну імені та за потреби отримати всі необхідні документи щодо проведених реєстраційних дій. Сплатити послуги стало можливим через термінал і вже не потрібно, як раніше, шукати банківське відділення.

Презентувала новий офіс начальник управління ДРАЦС Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська разом із начальником Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергієм Васильцовим.

– Маємо сьогодні вже 44 офіси «Open Space» в Україні і це означає лише одне – ініціативи Мін’юсту працюють не на папері, а втілюються в життя. Для нас важливо забезпечити кожному українцю доступ до сучасних та зручних сервісів. І ми активно працюємо в цьому напрямку. Формат роботи офісу «Open Space» дозволяє людині протягом 15 хвилин отримати будь-яку послугу Міністерства юстиції в одному місці. Раніше це займало від кількох годин до кількох днів. Ми й надалі плануємо відкривати оновлені офіси по всій державі, у містах обласного підпорядкування та в тих містах і райцентрах, де у цьому є потреба, – повідомила Ірина Дубиківська.

Чергові «Open Space» відповідають усім сучасним вимогам та викликам часу – впроваджено електронну чергу, передбачено зручне місце прийому для людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку і найголовніше – швидкі та якісні послуги.

Сергій Васильцов зазначив, що раніше центр з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану був тільки у Запоріжжі. А тепер маємо три по області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: