circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську триває ремонт каналізаційного колектора

04.11.2019, 12:38

text
Поділитися:

На каналізаційному колекторі по Мелітопольському шосе в м. Бердянськ тривають аварійно-відновлювальні роботи. З перебігом ремонтних робіт ознайомилися голова облдержадміністрації Віталій Туринок та заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тарасенко, перебуваючи у Бердянському районі.

Як розповів директор КП «Бердянськводоканал» Олександр Македонський, 27 січня 2019 року сталася аварія на головному самопливному міському каналізаційному колекторі діаметром 1000 мм у м. Бердянськ з обвалом у чотирьох місцях верхнього склепіння залізобетонного каналізаційного трубопроводу, який розташовано на глибині 6-7 м. Внаслідок цих подій була порушена робота всієї каналізаційної системи міста. За оцінкою експертів встановлено, що аварія сталася внаслідок газової корозії верхнього склепіння залізобетонного каналізаційного трубопроводу.

На замовлення КП «Бердянськводоканал» розроблено робочий проєкт «Здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі у м. Бердянську Запорізької області».

Проєктом передбачено виконання будівельних робіт у два етапи. В першу чергу необхідно виконати роботи із заміни аварійних частин колектора протяжністю 400 м, що дасть змогу припинити роботу тимчасових колекторів.

− Важливо розуміти, що це тимчасове рішення для того, аби бердянці не залишились без водопостачання і водовідведення. Сюди я приїхав разом із начальником Головного управління Нацполіції та начальником Служби безпеки області. Адже після капітального ремонту цей колектор був зданий у 2002 році і за такий короткий проміжок часу вже відбулися обвали. Як мені відомо, тривають слідчі дії, і підрядник має відповідати за неякісну роботу. Із проєктом, про який зараз розповів пан Македонський щодо ремонту 1,1 км колектора на загальну суму близько 30 млн грн, ми будемо дуже детально ознайомлюватися, вивчати, тоді всі разом будемо шукати кошти, − наголосив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

За інформацією Департаменту ЖКГ облдержадміністрації, рішенням сесії Запорізької обласної ради від 19.09.2019 було внесено зміни до регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області» на 2012-2020 роки, які передбачають фінансування проєкту на загальну суму 30,6 млн грн, у т.ч. 8,8 млн грн – на першу чергу будівництва, 21,8 млн грн – на другу чергу.

Бердянською міською радою 27.09.2019 для фінансування першої черги будівництва виділено 4,05 млн грн (кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста).

Крім цього, облдержадміністрація звернулася до Міністерства фінансів України з проханням ініціювати перед Кабінетом Міністрів України розгляд можливості фінансування за рахунок коштів з державного бюджету України на 2019 рік заходів, пов’язаних із запобіганням надзвичайній ситуації на самопливному каналізаційному колекторі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: