circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську відбувся Всеукраїнський конкурс фахівців діагностики газопроводів

04.06.2018, 11:26

text
Поділитися:

Наша майстерність — ваша безпека: під цим гаслом відбувся перший Всеукраїнський конкурс фахівців діагностики газопроводів. Саме такі фахівці кожного дня обстежують приблизно 15 кілометрів газових мереж регіону. Всього їх у підпорядкуванні ПАТ «Запоріжгаз» 9 тисяч кілометрів. З початку року в Запорізькій області було попереджено більше 500 аварійних ситуацій. Завдяки сучасним приладам, які мають фахівці компанії, вдається своєчасно виявити пошкодження ізоляції газопроводу або витоки газу.

Поділитися досвідом один з одним та продемонструвати свої вміння приїхали до Бердянська фахівці з діагностики газопроводів зі східного регіону України на перші всеукраїнські змагання «Наша майстерність -- ваша безпека». Ініціатором конкурсу стала Регіональна Газова Компанія.


На початку змагань команда проходить інструктаж, потім перевіряє комплектацію обладнання — від гумових чобіт і до вогнегасників.

Змагання відбувалися у чотири етапи — діагностика наземного та підземного газопроводу, обстеження його у польових умовах та теоретичні питання. Команда складається з чотирьох осіб — майстер і три монтери. Працюють злагоджено — адже їхня робота небезпечна. Професійні навички команди “Запоріжгазу” дозволило їй посісти лідируючі позиції у конкурсі від початку. Майстри швидко віднайшли місця витоку газу та вжили необхідних заходів. Особливої майстерності потребувала діагностика підземного газопроводу. За допомогою спеціальних датчиків знаходять трубу на глибині понад півметри. Пошкоджені ділянки позначають синіми прапорцями.

За словами конкурсного журі, під час роботи з газопроводами команда показала себе професійно. Тож такі змагання вкотре показують майстерність запорізьких газовиків та підвищують їхню кваліфікацію.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: