circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську відкриють новий дитсадок

22.01.2019, 11:07

text
Поділитися:

У 2019 році у Бердянську розпочне роботу дитсадок №41. Про це повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, коментуючи заплановані завдання з ліквідації браку місць у дитсадках регіону.

– Під час Ради регіонального розвитку Запорізької області я наголошував, що стратегічним завданням для Запорізької області залишається подальше розширення і модернізація закладів дошкільної освіти. Аби впродовж трьох років повністю ліквідувати брак місць у дитсадках. Ми активно над цим працюємо і маємо певні результати. Зокрема, в поточному році буде відкрито заклад дошкільної освіти № 41 «Казка» у місті Бердянськ. Нині в рамках реалізації умов Державної програми регіонального розвитку відремонтовано та оснащено будівлю дитячого садка за адресою Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Ямбольська, 1. Відкрити його ми плануємо в першому кварталі 2019 року, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За даними Бердянської міськради, садок відремонтовано в рамках Державної програми регіонального розвитку. Загальна вартість капітального ремонту – 8 955,304 тис. грн. Власне з Державного Фонду регіонального розвитку було витрачено 5 401,419 тис. грн. Міський бюджет проекту склав 3 553, 885 тис. грн.

У дитячому садку буде функціонувати 11 вікових груп. Відвідувати цей дитячий садочок зможуть одночасно 258 дітей.

В цьому дитсадку було виконано ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих заходів, замінені зливостоки, дверні та віконні блоки, виконані випуски каналізації, утеплення фасаду, замінені внутрішні мережі водопостачання та каналізації, відремонтовані санвузли в дев’яти групах, харчоблок обладнано сучасною системою вентиляції, виконано благоустрій центральної частини садка. Реалізація даного проекту дозволить зекономити кошти на оплату енергоносіїв, а також створити комфортні умови для перебування дітей в садочку та сприятиме їх творчому, естетичному та психологічному розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: