circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську відкрили Морський рятувальний центр

21.10.2021, 08:13

text
Поділитися:

20 жовтня відбулося відкриття нового Морського рятувального центру, який розташовується у Бердянську.

Для оперативного і своєчасного реагування на надзвичайні ситуації потрібно створення сучасної матеріально-технічної бази, новітніх технологій, засобів зв’язку, і найголовніше – оснащення надійними плавзасобами для подолання водних перешкод та сучасним рятувальним обладнанням для ефективного проведення рятувальних операцій на воді.

«У 2021 році Запорізька область перебуває на першому місці за показником врятованих: 131 людина з 598 по Україні, а це майже 25 відсотків від загальної кількості врятованих. Кількість загиблих на воді за останні 4 роки на території Бердянського району зменшилася вдвічі: з 15 загиблих у 2018 році до 7 загиблих у 2021 році, при цьому врятованих в 2021 році – 42 людини, з них 11 дітей» – зазначив у своїй промові начальник Головного управління ДСНС генерал-майор служби цивільного захисту Олексій Лепський.

Координацію робіт з пошуку та рятування у відкритому морі здійснював саме центр Морської пошуково-рятувальної служби у Бердянську з задіянням спеціалізованих пошуково-рятувальних одиниць центру, рятувальних засобів інших відомств та суден в акваторії Азовського моря.

Очільник запорізьких рятувальників привітав співробітників та керівництво Центру з відкриттям і висловив сподівання на спільну співпрацю та злагоджену роботу у напрямку оперативного реагування на надзвичайні події, аварії, потенційно небезпечні ситуації на морі.

Водну мережу Запорізької області складає у тому числі 400 км берегової смуги Азовського моря, вздовж якої несуть чергування Бердянська комунальна аварійно – рятувальна служба, 4 рятувальних пости Головного управління (м. Приморськ, смт Кирилівка, с. Приморський Посад) та Морський рятувальний підцентр Казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Державної служби морського та річкового транспорту України (м. Бердянськ).

Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» (КП «МПРС») — центральний орган виконавчої влади створений наприкінці 2011 року Міністерством інфраструктури України.

Служба забезпечує несення постійної пошуково-рятувальній готовності для оперативного порятунку людей, надання їм невідкладної медичної допомоги та евакуації у безпечне місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: