circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську відремонтували центральну дорогу

18.09.2018, 11:42

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час робочої поїздки до Бердянська перевірив виконання ремонтних робіт дорожнього покриття по вул. Володимира Довганюка (від Мелітопольського шосе до пр. Східного), повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Обласна влада поставила перед собою завдання якісно освоїти субвенцію в сумі 480 мільйонів гривень, які виділила в поточному році держава на оновлення доріг місцевого значення. Власне на цю дорогу було використано 6 мільйонів гривень, за які оновлено майже 1,5 кілометра дороги. Нині по всій області триває завершення ремонтів автодоріг загального користування місцевого значення і я особисто перевіряю якість їх виконання. Хоча остаточні висновки робитимуть місцеві жителі. В наступному році ми очікуємо збільшення субвенції, а також розраховуємо на те, що Уряд дозволить нам використовувати кошти «митного експерименту» на дороги місцевого значення. Адже нині ці гроші витрачаються тільки на дороги держзначення. Як приклад можу назвати дорогу Василівка-Бердянськ, яка оновлюється за кошти від перевиконання плану Запорізької митниці. Те ж саме стосується і напрямку на Маріуполь. У цьому році наша митниця посідає друге місце в державі за перевиконанням плану, хоча Запорізький регіон і не має таких потужностей, як Львівська чи Одеська область. Та завдяки тим промисловим підприємствам, які повернулися в зону діяльності нашої митниці, ми маємо реальні досягнення. Впевнений, що запоріжці на власні очі бачать ті зміни, які були задекларовані Президентом та Прем’єр-міністром України, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Участь у заході також взяв народний депутат України Олександр Пономарьов, який підкреслив, що оновлення дороги є результатом спільних зусиль парламенту України, керівництва області та місцевої влади. Зі свого боку очільник регіону висловив подяку Олександру Пономарьову, який опікується питаннями транспорту і активно доносить до урядовців проблеми Запорізької області, які потребують вирішення на загальнодержавному рівні.

Як повідомив Бердянський міський голова Володимир Чепурний, стан, у якому перебувала автомобільна дорога загального користування місцевого значення по вулиці Володимира Довганюка, був украй незадовільний та викликав постійні нарікання користувачів і власників транспортних засобів.

Після процедури проведення відкритих торгів Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації було укладено договір з підрядною організацією ТОВ «Бердянськбудтрест» на виконання поточного середнього ремонту проїзної частини дороги по вулиці Володимира Довганюка від Мелітопольського шосе до проспекту Східного на суму 6 млн.30 тис. грн.

На теперішній час за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення було виконано ремонт цієї ділянки дороги протяжністю 1, 425 км на загальній площі 14,0 тис. м2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: