circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську з’явиться садок для дітей з особливими потребами

23.01.2019, 13:22

text
Поділитися:

В рамках реалізації проекту «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ» за фінансової підтримки Європейського Союзу у м. Бердянськ створено новий дитячий садок «Зіронька».

За словами голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, він спроектований таким чином, аби в ньому могли здобувати освіту діти з особливими освітніми потребами, тому числі діти з інвалідністю. Також тут передбачено корекційно-реабілітаційний простір.

– Минулого року 1 червня у Міжнародний день захисту дітей я перевіряв хід реконструкції дитячого садочка на Європейській, який багато років не експлуатувався взагалі. Відновити його нам допомагали міжнародні партнери – GIZ. В рамках реалізації грантового контракту було реконструйовано та оснащено будівлю для розміщення нового дитячого садка. Аби провести якісний ремонт виникла потреба в додатковому виділенні 11,4 мільйона гривень з облбюджету на зовнішні водопровідні та каналізаційні мережі. Зараз Бердянська міськрада працює над підготовкою документів для подання Державній архітектурно-будівельній інспекції з метою отримання сертифіката, який дозволить прийняти реконструйований об’єкт в експлуатацію. Одразу після отримання необхідних документів будівлю буде прийнято в експлуатацію, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Загальна вартість реконструкції та оснащення склала 38 571 515 гривень. З них: 23 467 202 грн – грантових коштів; 11 357 000 грн – коштів обласного бюджету та 3 747 313 грн – кошти міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: