circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську «Запоріжгаз» розпочинає масштабну модернізацію мереж

01.04.2021, 11:58

text
Поділитися:

З 12 квітня в Бердянську, а також селах Азовське, Нововасилівка, Роза та Шовкове буде тимчасове припинене газопостачання. “Запоріжгаз” розпочинає масштабну модернізацію мереж до курортного міста та ще чотирьох населених пунктів. Ці заходи були затверджені НКРЕКП в інвестиційній програмі «Запоріжгазу». Проте, як наголошують в компанії, знадобилося майже два місяці, аби влада у Бердянську зрозуміла необхідність та важливість робіт. В цьому колодязі на вході до Бердянська на газопроводі високого тиску знаходяться засувки. Строк їхньої експлуатації давно сплив. Фахівці вимірюють рівень газу у колодязі до допомогою високочутливих газошукачів.

Майже така ж картина в іншому колодязі. Рівень газу перевищує норму. “Блакитне паливо” виходить через фланець засувки. Далі відкладати модернізацію неможливо, кажуть фахівці. Адже будь-якої миті майже 50 тисяч споживачів можуть залишитися без газу.

Замінити засувки та демонтувати колодязі неможливо без припинення газопостачання. У зв’язку з цим Бердянськ та ще чотири села з 12-го квітня будуть відключені. Для того, щоб газ підключили, після закінчення виконання робіт всі жителі Бердянська повинні надати доступ в квартири і будинки представникам «Запоріжгазу» для перевірки газового обладнання. Також у “Запоріжгазі” зазначають, після завершення реконструкції бердянська міська влада пообіцяла розробляти комплекс заходів щодо підписання ОСББ та управляючими компаніями дОговорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкОвих газопрОводів. На сьогодні дОговори уклали 31 ОСББ Бердянська. Одне з них — на вулиці Земській, 15. Тут всього 18 квартир, обслуговуванням газовиків цілком задоволені.

Наразі ще 81 договір знаходиться в процесі оформлення, надійшло замовлення на укладання ще 145. Клієнтів, які не мають необхідних за законодавством України документів, запрошують в «Клієнтський простір» Бердянська за адресою вул. Університетська, 39.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: