circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Бердянську запрацював консультаційний пункт рятувальників

21.05.2021, 08:34

text
Поділитися:

20 травня 2021 року фахівці відділу цивільного захисту Бердянського МУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області сумісно з Бердянськими територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії розмістили консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. На протязі дня рятувальники та майстри виробничого навчання курсів ЦЗ навчали та давали рекомендації громадянам щодо мінної небезпеки та правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу рятувальники приділяли навчанню дітей, адже саме вони найчастіше знаходять небезпечні предмети і саме правильне поводження з «небезпечними знахідками» запорука збереження життя та здоров’я дитини. Для кращого засвоєння отриманої інформації рятувальники вручали громадянам листівки та пам’ятки з рекомендаціями щодо правильного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Бердянські рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Пам’ятайте, категорично забороняється:

торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.
У разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: