circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У березні на телеканалі “Z” з’являться дві нові програми

05.03.2020, 19:02

text
Поділитися:

Відкрити для себе Хортицю такою, як вона є. А ще навчитись спілкуватись винятково українською літературною мовою та дізнатися якомога більше про походження слів. Все це можна зробити разом із телеканалом “Z”. У цьому допоможуть дві премʼєрні програми – “Хортиця” та “Глосарій”, які стартують в ефірі з нового сезону. Автори проектів обіцяють: нудьгувати біля екрана телевізора не доведеться.

Показати Хортицю такою, яку її мало хто знає, обіцяє запоріжцям автор проекту #ХОРТИЦЯ Микита Сердюков. Розповідає, протягом програми глядачі побувають не лише на відомих і туристичних локаціях, але й у найвіддаленіших куточках острова.

Одночасно з “Хортицею” стартує і “Глосарій”. Дослівно — словник до тексту, що пояснює маловідомі чи застарілі слова. Авторка проекту Мар’яна Сарапій зазначає: жителі Південної та Східної України вживають дуже мало українських слів. Переважно користуються так званим суржиком та засмічують мову русизмами. Тому через свій проект хоче допомогти людям навчитися спілкуванню винятково українською літературною мовою.

У кожній програмі “Глосарій” йтиметься про походження слів. Пояснюватиметься значення окремого слова з дібраними синонімами. А ще на прикладах авторка проекту покаже, як правильно вживати це слово. Тож новий сезон на телеканалі “Z” обіцяє бути не лише цікавим, але й корисним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: