circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Біленькому під Запоріжжям висадили дерева

19.12.2018, 13:25

text
Поділитися:

Учні Біленьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Запорізького району провели святковий захід, яким започаткували обласну акцію «Посади своє дерево», а також підписали Меморандуму про співпрацю та взаємодію з Державним підприємством «Запорізьке лісомисливське господарство».

У заході взяли участь заступники голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та Олександр Бабанін, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Сороченко, представники лісомисливського господарства та Біленьківської сільської ради.

– Сьогодні ми з вами розпочинаємо дуже важливу добру справу. Той, хто посадив і виростив хоч одне дерево, – недарма прожив своє життя. Обласна акція «Посади своє дерево», яку започаткували школярі Біленківської загальноосвітньої школи спільно з лісомисливським господарством Запорізької області, безумовно, сприятиме вихованню у нашої учнівської молоді відповідального ставлення до природних ресурсів рідного Запорізького краю, їх охорони та примноження. Впевнений, що молодь та всі небайдужі громадяни підтримають акцію і на своїх територіях, – зазначив Едуард Гугнін.

Меморандум про співпрацю підписали директор школи Наталія Ємець та представник Державного підприємства «Лісомисливське господарство» Запорізької області Олександр Губницький. У документі зафіксовано взаємну допомогу у дієвому збереженні і примноженні лісових масивів Запорізької області.

Біленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів має давню історію проведення спільних природоохоронних заходів з лісомисливським господарством, спрямованих на збереження і примноження лісових насаджень у степовій зоні. Учні висаджували саджанці верби на заболоченій ділянці Червоної балки, однорічні саджанці дуба червоного за допомогою «мечів Колесова» – спеціальних пристроїв для посадки молодих дерев. Три останніх роки діти передавали шпаківні до лісництва, на цю весну теж заплановано виготовити 15 шпаківень. Школа нагороджена почесними грамотами лісового господарства за плідну співпрацю.

А нещодавно Біленьківська громада приєдналася до всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування, яка поширює кращі ідеї та практики серед громад України. Це дозволило учням Біленьківської школи стати учасниками ZeroWasteSchool під егідою KlitschkoFoundation. Вони провели прибирання на території балок села Біленьке, застосовуючи навички сортування сміття.

У квітні 2018 року за підтримки лісництва, сільської ради, фермерів громади шкільною родиною у рамках співпраці з інвестором – підприємством ВАТ НІБУЛОН було висаджено кілька сотень лип і декоративних кущів.

Діти та учнівська молодь привітали почесних гостей на святковому заході та розповіли про свої досягнення щодо збереження навколишнього середовища. Учасники заходу всі разом долучилися до церемонії закладення «Алеї почесних гостей», на якій висадили по п’ять сосен і ялин, що були подаровані лісомисливським господарством.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: