+3°

+3°

У БК “ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG”розпочалась низка поразок у національній першості

05.03.2018, 14:41

У баскетбольного клубу “Запоріжжя ЗОГ” знову розпочалась низка поразок у національній першості. Після подолання чинного Чемпіона України — Київського Будівельника, наш колектив зазнав дві поспіль поразки від команд з Одещини. Спершу від Біпи. Потім від южненського Хіміка.

Сценарій, із яким місцеві вболівальники потрохи миряться. А саме — вдалий старт запоріжців, котрий не дає жодних гарантій на позитивний кінцевий результат. Першу чверть наш колектив завершив перемогою (22:19). Опісля, програш у боротьбі за відскоки і вже на велику перерву підопічні Валерія Плеханова йдуть з 8-очковим відставанням.

У третій 10-хвилинці господарі ніби оговтались. Перед завершальним відрізком гри відставання було скорочено до мінімуму (63:64). Трохи пізніше табло зафіксувало рівновагу, яку запоріжцям приніс Валерій Анісімов. Але це була остання мить, коли фанати місцевого клубу відчули надію на перемогу. Зусиллями американського легіонера Хіміка — Колтера Дерріка та Сергія Павлова, южненці знову вийшли вперед та зберегли перевагу до фінальної сирени.

Підсумок матчу — 79:86 на користь Хіміка. Зараз южненці перебувають у середині турнірної таблиці. Їх найближчий конкурент за 4 сходинку — одеська Біпа. Щодо БК Запоріжжя — вони аутсайдери. Лідером першості залишається Дніпро. До речі з головним фаворитом цьогорічного Чемпіонату, наша команда зіграє 25 березня. А от найближчим суперником підопічних Валерія Плеханова стане харківській Політехнік, із яким наш клуб сперечається за 7 місце.