+3°

У чемпіонаті України з баскетболу пройшли матчі чергового туру

12.01.2018, 16:42

video text

До Запоріжжя «Будівельник» прибув у складі сімох виконавців, один із яких Павло Крутоус – через два поспіль неспортивни фоли залишив ігровий зал у третій чверті.

Втім, ані згадані обставини, ані чужий майданчик не завадили гостям домогтися переваги у 9 пунктів уже в першій десятихвилинці. Цікаво, що левову частку очок (11) киянам у цей ігровий відрізок приніс саме згадуваний вище Павло Крутоус. Щодо господарів, вони гідно протистояли грізному супернику протягом перших шести хвилин.

У другій чверті запоріжці тричі скорочували відставання до 6 очок, але на велику перерву суперники пішли за рахунку 31:23 на користь «Будівельника». Погодьтеся, ці цифри не роблять честі бомбардирам обох команд, але гості мали перевагу не тільки в рахунку, а й у боротьбі за відскоки м’яча – 20/15.

Синхрон. Станіслав Овдєєнко, гравець БК «Запоріжжя—ZOG». Главная причина кроется в невнятном разыгрывании быстрых прорывов, мало совсем забили. Хотя после такой цепкой агрессивной защиты перехватили, были возможности забить легкие очки, но почему-то мы не реализовывали свое численное преимущество.

Тим не менше в ендшпілі матчу запоріжцям вдалося створити інтригу. На передостанній хвилині підопічні Валерія Плеханова скоротили розрив до мінімуму – 63:62. Але дотиснути не вдалося. Кінцівку краще провели кияни. Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей – 67:63. Наступний поєдинок запоріжці проведуть у суботу. На майданчику палацу спорту Запоріжалюмінбуд наш колектив зустрінеться з Черкаськими мавпами.